Skontaktuj się

Rakoczego 11
80-288 Gdańsk

kontakt@cirrusmedical.pl

+ 48 608 477 665

Klinika w Gdańsku to wykańczany pod klucz nowy lokal użytkowy kupiony w czerwcu 2020 roku od dewelopera – Grupy Inwestycyjnej Hossa, działającej na rynku od 30 lat, z więcej niż 40-oma zrealizowanymi projektami (głównie osiedlami mieszkaniowymi).

Na klinikę składają się 3 w pełni samodzielne gabinety lekarskie, recepcja z poczekalnią, toaleta dla pacjentów oraz wydzielona przestrzeń socjalna dla pracowników i lekarzy z osobną łazienką, aneksem kuchennym, szatnią i pomieszczeniem porządkowym z miejscem na odpady medyczne.

Grupa CIRRUS Capital gwarantuje zgodność projektu i realizacji z obowiązującymi przepisami budowlanymi oraz normami SANEPID. Gabinety najmowane są wraz z kompletnym wyposażeniem i usługami, które umożliwią Ci rozpoczęcie działalności i przyjmowanie pacjentów natychmiast po wynajęciu gabinetu.

Wybrana lokalizacja to dzielnica Gdańska, największego miasta regionu, stanowiąca serce tzw. Moreny – Piecki-Migowo. Jest to 3. największa pod względem zaludnienia dzielnica oraz 7. pod względem gęstości zaludnienia spośród wszystkich 35 dzielnic miasta. Co więcej, jest to 4. dzielnica Gdańska pod kątem przyrostu naturalnego.

Bezpośrednim otoczeniem gabinetu jest nowoczesne osiedle mieszkaniowe Centralpark, ulokowane na przecięciu głównych arterii dzielnicy. Bliskość głównych dróg zapewnia doskonałą komunikację
autem oraz transportem publicznym – zarówno tramwajowym jak i autobusowym. 

W samej dzielnicy mieszka prawie 27,5 tysiąca obywateli Gdańska. W przyległych dzielnicach – dla najdalszych punktów oddalonych maksymalnie o 15 minut jazdy – zamieszkuje łącznie ponad 128 tysięcy mieszkańców. Daje to olbrzymią bazę potencjalnych pacjentów, a także stanowi wygodną lokalizację dla lekarzy.

Aktualności z życia naszych gabinetów medycznych - bądź na bieżąco ze zmianami

Dzisiejsze czasy zmieniają się dynamicznie – co stanowi wyzwanie i okazję. My również reagujemy dynamicznie na te zmiany, dlatego by być na bieżąco publikujemy aktualności z życia naszych gabinetów.