NIE PŁAĆ ZA GABINET

Zapisz się i skorzystaj z darmowych godzin

Uważamy, że prywatna praktyka gwarantuje najwyższą jakość służby zdrowia. Dlatego mamy dla Ciebie specjalną propozycję: skorzystaj z naszych gabinetów na Rakoczego 11 w Gdańsku zupełnie za darmo! Zapisz się i odbierz aż 5 bezpłatnych godzin w gabinecie do wykorzystania do końca lipca.

Czy prywatna praktyka może być taka prosta?

Przekonaj się sam!

SKUPIASZ SIĘ NA LECZENIU, a wszystkie formalności i obowiązki towarzyszące prowadzeniu prywatnego gabinetu pozostawiasz nam.

TWOI PACJENCI DOCENIAJĄ profesjonalizm i wygodę prywatnej służby zdrowia w jej najlepszym wydaniu – kontakcie z zaufanym lekarzem.

KONTROLUJESZ KOSZTY swojej praktyki, ponieważ płacisz wyłącznie za godziny spędzone w gabinecie z pacjentem – a pierwsze masz za darmo!

doc3

Czekają na Ciebie

nowoczesne gabinety

Dzięki prywatnym gabinetom wynajmowanym elastycznie możesz rozpocząć swoją własną prywatną praktykę bez inwestycji w nieruchomość, serwis i obsługę. Gabinety oddaliśmy do użytku w marcu tego roku – i to widać!

Zapisz się i wykorzystaj

swoje darmowe godziny!

ZAPISZ SIĘ TELEFONICZNIE
+48 608 477 665

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie, w tym profilowanie, moich danych osobowych przez Cirrus Capital sp. z o.o. oraz podmioty współpracujące w celach marketingu bezpośredniego oraz statystycznych na warunkach opisanych w Polityce prywatności.

  O Grupie CIRRUS Capital

  Naszym zadaniem jest pomnażanie kapitału Inwestorów poprzez kompleksowe zarządzanie procesami inwestycji w nieruchomości dochodowe.

  Treść niniejszego dokumentu jest prawnie chroniona oraz poufna. Dokument ma wyłącznie charakter informacyjny. Zawarte w nim informacje zostały starannie zebrane i przygotowane zgodnie z najlepszą wiedzą przez Cirrus Capital sp. z o.o. oraz autorów (dalej zwani „Cirrus Capital”), w oparciu o informacje pochodzące ze źródeł, które w ich odczuciu można uznać za wiarygodne. 

  Cirrus Capital zastrzega sobie jednak prawo do błędów oraz braku kompletności informacji zawartych w niniejszym dokumencie. Cirrus Capital nie wyraża zgody na dalsze wykorzystanie tego dokumentu, a także w żadnym wypadku nie ponosi odpowiedzialności z jakiegokolwiek powodu wynikającego z jego wykorzystania. Niniejszy dokument został udostępniony konkretnemu odbiorcy i wszelkie formy jego rozpowszechniania, a zwłaszcza publikacji, wymagają pisemnej zgody Cirrus Capital. Celem niniejszego dokumentu nie jest udzielenie porady prawnej, podatkowej, ani inwestycyjnej, a także wskazanie, że jakakolwiek transakcja lub strategia jest odpowiednia dla odbiorcy lub indywidualnie do niego adresowana. Cirrus Capital nie bierze na siebie odpowiedzialności za skutki decyzji inwestycyjnych podjętych na podstawie jego treści. 

  Treść niniejszego dokumentu przedstawia jedynie założenia Cirrus Capital, których nie wolno traktować jako oświadczeń wiedzy lub woli. Cirrus Capital zastrzega, że przekazane informacje mogą obowiązywać jedynie czasowo i nie zobowiązuje się do ich aktualizacji lub informowania o związanych z tym zmianach. Wszelkie decyzje podejmowane przez odbiorcę powinny być poparte gruntowną analizą sytuacji rynkowej, kondycji kontrahenta i dalszych perspektyw. Informacje zawarte w niniejszym dokumencie nie powinny być podstawą prowadzenia takiej analizy. 

  Cirrus Capital pragnie zwrócić uwagę, że informacje zawarte w niniejszym dokumencie nie stanowią rekomendacji w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 2005 roku o obrocie instrumentami finansowymi – zarówno łącznie, jak i samodzielnie. Wskaźniki finansowe oraz dane liczbowe przedstawione w dokumencie nie są miernikiem wyników finansowych w rozumieniu standardów sprawozdawczości finansowej i rachunkowości, a jedynie uproszczoną formą przedstawienia danych finansowych opracowaną na potrzeby niniejszego dokumentu. Wszelkie zawarte w nim informacje, zwłaszcza określone liczbowo, nie mogą być porównywane wprost z innymi danymi. 

  Dokument nie stanowi oferty w rozumieniu prawa cywilnego, nie może być także traktowany jako reklama, samoistna oferta publiczna lub jej element, propozycja nabycia ani zaproszenie do wstąpienia w jakikolwiek stosunek prawny. Dokument nie tworzy jakiegokolwiek zobowiązania do zawarcia umowy lub powstania stosunku prawnego, w którym jedną ze stron mógłby zostać Cirrus Capital.

  Strona chroniona jest mechanizmem reCAPTCHA, dlatego akceptujesz również politykę prywatności regulamin usług Google. Do stworzenia strony wykorzystane zostały ikony z portalu Icons8 oraz grafiki z portalu Unsplash – wszystkie materiały na licencji CC0.

  © 2021 Cirrus Capital Sp. z o.o. · Stworzona z myślą o każdym lekarzu