Endermologia MedShape Gdańsk

Endermologia MedShape™ Cennik

Ile kosztuje endermologia MedShape™ w Cirrus Medical Gdańsk?

Cena jest podobna do standardowej endermologii, z jaką można spotkać się na terenie Trójmiasta. Nasza klinika, zlokalizowania na osiedlu Centralpark w dzielnicy Gdańsk Morena (Piecki-Migowo) czeka na Twoje odwiedziny.

Jednorazowo

30 min. - 149 PLN
60 min. - 249 PLN

W pakiecie

10x 30 min. - 1199 PLN
10x 60 min. - 1999 PLN

Endermologia MedShape™ – na czym to polega?

Endermologia to jedna z najbardziej popularnych metod modelowania sylwetki i walki z cellulitem. Używamy urządzenia MedShape™, które kupiliśmy w 2022 roku.

Dowiedz się więcej na tej stronie.

Wszystko ma w sobie piękno, ale nie każdy je dostrzega.


- Konfucjusz

  Endermologia MedShape Gdańsk

  Specjalna terapia z użyciem bipolarnej fali radiowej podgrzewa tkanki głębiej niż sięga działanie maszyn o standardowych końcówkach do endermologii. Prowadzi to do zwiększenia spalania tłuszczu, a przy regularnym stosowaniu zabieg pozwala zgubić nawet kilka centymetrów w pasie. Odpowiednio przeprowadzona seria zabiegów wspomaga także kształtowanie sylwetki poprzez modelowanie ciała pacjenta, przyczyniając się między innymi do unoszenia pośladków.

  Endermologia MedShape Gdańsk

  Kolagenowa terapia świetlna daje trwały efekt liftingu skóry bez skalpela. Zwiększa nawilżenie, elastyczność i jędrność skóry, redukuje zmarszczki i rozstępy, poprawia dotlenienie i nawilżenie skóry oraz jej zdolność do samoregeneracji. Terapia przyczynia się też do redukcji objawów trądziku i wzmacnia skórę poprzez jej lepsze nawilżenie i detoksykację, co przyczynia się do poprawy jej kolorytu.

  Endermologia MedShape Gdańsk

  Odpowiednio zaplanowana i wykonana seria zabiegów endermologii pozwala na pozbycie się każdego rodzaju cellulitu: wodnego, tłuszczowego i cyrkulacyjnego. Dzieje się tak dzięki zjawisku drenażu limfatycznego, który dodatkowo wzmacnia podciśnieniowy endermomasaż. Oferowana terapia pozwala na wykonywanie masażu antycellulitowego we wszystkich partiach ciała, na których to zjawisko może wystąpić: na udach i ramionach, a także na brzuchu, pośladkach i w innych partiach ciała.

  Endermologia MedShape™ w Cirrus Medical Gdańsk – w jakiej cenie?

  Na tej stronie dowiesz się, ile kosztuje endermologia w Gdańsku na Morenie. Dzielnica zlokalizowana jest w pobliżu pozostałych dzielnic Gdańska, jak Wrzeszcz, Niedźwiednik, Brętowo (PKM), Migowo, Suchanino, Matemblewo, Siedlce, Chełm, Ujeścisko, Jasień, Kokoszki, Karczemki i Matarnia.

  Endermologia MedShape™ w Cirrus Medical Gdańsk – cennik.

  Cennik zabiegów wykonywanych urządzeniem MedShape™ (endermologia) w Gdańsku znajdziesz powyżej. Zwróć uwagę, że cena zabiegu różni się w zależności od tego, czy zapłacisz za każdą usługę jednorazowo, czy zdecydujesz się na pakiet. Więcej informacji o endermologii dostępnej w klinice Cirrus Medical Gdańsk znajdziesz tutaj.