Rakoczego 11
80-288 Gdańsk

kontakt@cirrusmedical.pl

+ 48 608 477 665

Cirrus Medical Gdańsk - wynajem gabinetu i wizyty u ulubionych specjalistów.

Wynajem gabinetu Gdańsk

Klinika w Gdańsku to wykończony pod klucz przez Grupę Cirrus Capital nowy lokal użytkowy kupiony w czerwcu 2020 roku. Cirrus Medical Gdańsk oferuje także wynajem gabinetów specjalistom z branż medycznych i pokrewnych.

Na klinikę składają się trzy w pełni samodzielne gabinety lekarskie, recepcja z poczekalnią, toaleta dla pacjentów oraz wydzielona przestrzeń socjalna dla pracowników i lekarzy z osobną łazienką, aneksem kuchennym, szatnią i pomieszczeniem porządkowym z miejscem na odpady medyczne.

Szukasz lekarza w okolicy Gdańska Moreny? A może interesuje Cię wynajem gabinetu Gdańsk? Cirrus Medical jest w sam raz dla Ciebie!

Nasza lokalizacja to dzielnica Gdańska, największego miasta regionu, stanowiąca serce tzw. Moreny – Piecki-Migowo. Jest to 3. największa pod względem zaludnienia dzielnica oraz 7. pod względem gęstości zaludnienia spośród wszystkich 35 dzielnic miasta. Co więcej, jest to 4. dzielnica Gdańska pod kątem przyrostu naturalnego. Dlatego też, jeśli marzy Ci się własny gabinet, wynajem w Cirrus Medical w Gdańsk to strzał w dziesiątkę! 

Bezpośrednim otoczeniem gabinetu jest nowoczesne osiedle mieszkaniowe Centralpark, ulokowane na przecięciu głównych arterii dzielnicy. Bliskość głównych dróg zapewnia doskonałą komunikację autem oraz transportem publicznym – zarówno tramwajowym jak i autobusowym. 

W samej dzielnicy mieszka prawie 27,5 tysiąca obywateli Gdańska. W przyległych dzielnicach – dla najdalszych punktów oddalonych maksymalnie o 15 minut jazdy – zamieszkuje łącznie ponad 128 tysięcy mieszkańców. Daje to olbrzymią bazę potencjalnych pacjentów, a także stanowi wygodną lokalizację dla lekarzy i specjalistów, których interesuje wynajem gabinetu na terenie Gdańska i okolic.

Współpraca z Cirrus Medical Gdańsk jest bardzo wygodna. Zapewniamy obsługę recepcji, dbamy o porządek i możemy wziąć na siebie wywóz odpadów medycznych. Dzięki temu, Ty możesz skupić się na pracy z pacjentami. Pobieramy wyłącznie opłatę za czas, jaki planujesz spędzić w gabinecie i wszystko jest wliczone w cenę. Jeśli szukasz gabinetu na wynajem w Gdański i okolicy, warto wynająć go właśnie u nas!