dr Martyna Klecha

specjalistka medycyny estetycznej

Nazywam się Martyna Klecha. Jestem absolwentką Collegium Medicum Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, w trakcie specjalizacji z otolaryngologii. Obecnie pracuję w Klinice Otolaryngologii Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku.
 
Zaraz po studiach zaczęłam poszerzać swoją wiedzę i umiejętności z zakresu medycyny estetycznej. Ukończyłam dwuletnią szkołę w Międzynarodowym Centrum Kształcenia Medycyny Anti-Aging w Warszawie oraz regularnie uczestniczę w kursach, szkoleniach, kongresach i konferencjach. Uwielbiam poznawać nowe techniki i protokoły zabiegowe i wprowadzanie ich do swojej codziennej pracy, aby świadczone przeze mnie usługi były na możliwie jak najwyższym poziomie. Uśmiech pacjentki po wykonanym zabiegu jest dla mnie bezcenny 😊
 
Uważam, że w medycynie estetycznej najważniejsze jest indywidualne podejście do pacjenta, problemu z którym się zgłosił i związanych z tym oczekiwań. Moim priorytetem jest uzyskanie naturalnych efektów, ogólnej harmonii twarzy i zachowanie pięknej, jędrnej, gładkiej skóry mimo upływu lat.
 
Wykonuję zabiegi z użyciem toksyny botulinowej (Botox) , kwasu hialuronowego (Neauvia, Teosyal), biostymulatorów (Nucleoffill, Profhilo) i mezoterapię (Teosyal, Neauvia).
 
Zachęcam do zapoznania się z efektami moich prac oraz z certyfikatami poświadczającymi zdobyte przeze mnie umiejętności.
 
Zapraszam do gabinetu położonego na osiedlu Central Park na Gdańskiej Morenie, obecnie przyjmuję w piątki w godzinach 15-20 w obrębie obiektu Cirrus Medical.
 
Pozwól mi zadbać o siebie!
Pozdrawiam,
Dr Martyna Klecha 

Szczegółowy cennik dostępny po kliknięciu w link:

Cennik dr Martyna Klecha

Zapraszam do gabinetu położonego na osiedlu Central Park na Gdańskiej Morenie, obecnie przyjmuję w piątki w godzinach 15-20 w obrębie obiektu Cirrus Medical.

Aby umówić wizytę, zapraszamy do rejestracji telefonicznej pod numerem telefonu 608-477-665.

Skontaktuj się

Rakoczego 11
80-288 Gdańsk

kontakt@cirrusmedical.pl

+ 48 608 477 665